Паливороздавальні колонки: основні типи

Паливороздавальні колонки - основні типи

Одним із головних видів технологічного обладнання автозаправної станції є паливороздавальні колонки. Вони вимірюють обсяг палива. За допомогою електронних механізмів обчислюється вартість палива, що отримує замовник.

Фахівці компанії «СЛУЖБА СЕРВІСУ АЗС» професійно проводять установку, монтаж, технічне обслуговування, а також поточний ремонт паливороздавальних колонок.

Перебуваючи на території автозаправної станції і клієнти, і обслуговуючий персонал повинні почуватися комфортно і безпечно.

Паливороздавальні колонки: властивості та характеристики
Враховуючи зовнішні природні впливи, паливороздавальні колонки виготовляються згідно з встановленим ГОСТом і мають вибухозахист. Їхнє електроустаткування дає можливість здійснювати роботу у вибухонебезпечних зонах без ризику для життя людей, які перебувають у цих зонах.

Колонки мають спеціальні пристрої, що унеможливлюють розлив палива у разі їх пошкодження. Крім того, сучасні колонки оснащені лічильниками, що вимірюють об’єм рідин у них.

Фахівці компанії проводять періодичні профілактичні перевірки колонок.

Паливороздавальні колонки бувають стаціонарні та пересувні, з електричним та ручним приводом. У разі роботи з виносними насосами комплектація колонок може бути без насосів.

Є стовпчики, за допомогою яких можна здійснювати заправку автомобілів паливом поза територією АЗС. Дуже популярні паливороздавальні колонки з дистанційним керуванням. Обсяг палива, у разі, задається оператором.

Колонки, оснащені зовнішнім дисплеєм, дозволяють клієнту самостійно задавати необхідний обсяг та вид палива.

За допомогою паливороздавальних колонок може видаватися не лише один вид палива, а й суміш. Колонки мають свою задану номінальну витрату.

Якщо виникають проблеми з електрикою на АЗС, рятують положення колонки, оснащені ручним управлінням.

Зрозуміло, що автозаправні станції є об’єктами підвищеної вибухонебезпечності та пожежонебезпеки, тому ставлення до технічного стану обладнання має бути особливим. Необхідно суворо дотримуватися правил експлуатації всього технологічного обладнання, що знаходиться на території АЗС, а також техніки безпеки при роботі на ньому.

Якщо виникає поломка на тому чи іншому обладнанні АЗС, її необхідно одразу усунути, щоб не допустити аварійної ситуації. Державними програмами передбачено обов’язковий контроль та оцінка робочого стану всього обладнання на автозаправній станції. Перевірка та огляд проводяться в процесі експлуатації обладнання, перед запуском в експлуатацію ще на виробництві, а також після капітального ремонту.

Схожі записи